PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9245}

Śmiałkowie

Rough Riders
6,6 57
ocen
6,6 10 1 57
Śmiałkowie
powrót do forum filmu Śmiałkowie

Taki fajny film, ale nikt nie dodał polskiego lektora, albo przynajmniej napisów, bo po co? To pewnie marzenie sciętej głowy, ale chciałbym zobaczyć "Rough Riders" (1997) w polskiej telewizji. Tom Beregner chyba najlepiej wystąpił w roli Theodora Roosevelta, biorąc po uwagę filmy takie jak: "Wiatr i Lew", "The Rough Riders (1925)" itp.

ocenił(a) film na 10
Demon_23765

Jak miałem koło 5 lat to ten film leciał w tv w okolicach Bożego Narodzenia było to około 1999. Film mi się spodobał bo militaria to wielka pasja rodzinna. Chętnie bym sobie ponownie obejrzał ale jakoś brak powtórek telewizyjnych. A szkoda bo to ciekawy film i interesujący fragment dziejów USA i świata ( późne lata 90. XIX wieku) Można sobie obejrzeć po angielsku w internecie choćby dla klimatycznych sekwencji potyczek.

Pozdrawiam!

Lampson_fw

Ja obejrzałem ten film pierwszy raz kilka lat temu w TVP. Czasem leci, ale ciężko trafić i zazwyczaj w nocy. Dziś po północy leciał Wiatr i Lew z Connerrym również ukazujący postać Roosvelta.

Demon_23765

Leciał kilka lat temu w TVP i od tamtej pory próbuję go dorwać w dobrej jakości po polsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones