PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260503}

Młodość stulatka

Youth Without Youth
6,2 3 030
ocen
6,2 10 1 3030
5,2 4
oceny krytyków
Młodość stulatka
powrót do forum filmu Młodość stulatka

Szczerze mówiąc po tym filmie spodziewalam się trochę więcej. Pomimo ciekawej tematyki, urzekających zdjęć i całkiem niezłej gry aktorów, czegoś mi w obrazie Coppoli zabrakło. Nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że reżyser miał za dużo do powiedzenia i przez to film wyszedł trochę... nijaki. Lubię filmy, które skłaniają do refleksji, ale ten wydaje się poruszać zbyt wiele tematów i to w sposób dość chaotyczny i pobieżny. Wydaje się, że Coppola chce nas przekonać, że "Młodość stulatka" to film bardziej ambitny, niż jest w rzeczywistości. Zaraz pewnie zostanę posądzona przez oponentów o braki w wykształceniu i o zamiłowanie do produkcji rodem z Hollywood. Z góry uprzedzam nic z tych rzeczy. Po prostu Coppola nie trafił w moje gusta, a o gustach się nie dyskutuje...

allani

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

kotbury

wow. Odpowiedź na komentarz sprzed 14 lat... niezły refleks...Nawet film zdążyłam zapomnieć a zupę wy.....ć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones