PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260503}

Młodość stulatka

Youth Without Youth
6,2 3 030
ocen
6,2 10 1 3030
5,2 4
oceny krytyków
Młodość stulatka
powrót do forum filmu Młodość stulatka

który stara się zobaczyć wiecej niż widzi na ekranie. 10/10

lionmonk

dojrzałego,taka mala poprawka pozdrawiam

lionmonk

dojrzały widz chyba lepiej zna ortografię

lionmonk

a ja nie będę wyśmiewał się z ortografii... dojrzały widz może akurat jej nie znać... tylko dziwi mnie, że dojrzały widz ocenia takie filmy jak na przykład Mgłę i Ranczo na 10, obok Pulp Fiction, czy 25 Godziny.

ocenił(a) film na 10
Zygfryd666

literówka, zdarza sie
a co do mojego oceniania:
ranczo uzyskało u mnie note 10 poniewaz jest to najlepszy serial jaki widziałem w kategorii Polski serial komediowy. dlaczego od razu mam go stawiać obok Pulp Fiction?

lionmonk

Nie no spoko, po prostu ja uważam, że nawet najlepszy polski serial zasługuje na 10, ale to moje zdanie...

Co do meritum tematu teraz: muszę zobaczyć to się wypowiem ;) hehe

Zygfryd666

miałem powiedzieć: "nie zasługuje", a poza tym nie uważam Rancza za "najlepszy", bo takim mogą być choćby "Alternatywy 4".

lionmonk

"literówka, zdarza sie "

nie, nie zdarza sie.
literówka jest wtedy gdy omsknie ci się palec z np. u na y i zamiast napisac burza piszesz byrza.

rz na ż to ewidentny błąd ortograficzny a nie żadna przypadkowa literówka, bo nie da sie pomylić ż z rz.
:/

ocenił(a) film na 7
lionmonk

aham...a 9/10 dla "Meet the Spartans" za co?...ps. jeżeli jesteś dys*** to ortografię daruję, jeżeli nie, to cóż, dojrzały widz powinien znać swój ojczysty jeęzyk...

ocenił(a) film na 10
arturteen

na meet the spartans uśmiałem sie jak nigdy,a jak ci nie pasuje to SUCK DICK U FUCK!

ocenił(a) film na 7
lionmonk

i to już świadczy o Twoim poziomie...dojrzały widzu...to zdanie Cię przekreśliło...

ps. dojrzały widz naprawdę nie robi tak strasznych błędów ortograficznych...

arturteen

Czego się go czepiasz? Tylko ty masz monopol na ocenianie filmów? Prowokujesz a potem piszesz że ktoś pisze na niskim poziomie. Sam do tego poziomu sprowadzasz dyskusje.

ocenił(a) film na 6
lionmonk

Film niespójny, miejscami intrygujący acz nierówny. Jak na Coppolę niestety dość słaby 6/10

ocenił(a) film na 6
Kagan

Moja ocena pokrywa się z Kaganem - 6/10. Jest i klimat i nieprzeciętny temat, ale brakuje konsekwencji w jego pokazaniu. Zajrzyjcie na recenzję niejakiego Królika Puddinga - tam są wymienione wszelkie grzechy, jakie narobił Coppola przy ekranizacji.

ocenił(a) film na 7
Thommy

Ja także oczekiwałem czegoś więcej po tym filmie...zobaczyłem opis, który mnie zainteresował (bo temat na film jest znakomity), co do klimatu też się zgodzę, ale niestety momentami (i to w dość dużej ilości) jest ten film poprostu niedopracowany...także emocje pojawiające się na twarzach aktorów są często niezbyt realistyczne. Mimo wszystko za pomysł 7/10.

Thommy

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones