Francis Ford Coppola

8,7
7 765 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Ford Coppola

Miejsce Kopoli w tym rankingu to niezły żart, dla mnie ten reżyser powinien się znajdować min. na 10000000 miejscu :) Ojciec chrzestny i Tero wraz z Ojcem III i Młodością 100 latka to niezwykłe gnioty, jeden z kilku reżyserów który właśnie stworzył shity niesamowite.

Oto moja 3

1.Kubrick
2.Hitchcock
3.Scorsese

Lebron_Rezza

haha a ten troll nawet tu zawitał. Dobry jesteś dzieciak haha. Coppola 1/10 haha

Xsaav

No widzisz, znów tu zawitałeś... Idź zajmij się czymś pożytecznym, a nie wyzywasz, gdy ktoś ma inne zdanie. Dla mnie Kopola jest zerem i co ci do tego?

Lebron_Rezza

Jeśli dla ciebie Coppola jest zerem jak to sprawnie ująłeś to pomylileś fora, bo tu nikt nie potrzebuje niedorozwiniętych nastolatków jarających się nowymi Bondami i stawiającymi jednego z najlepszych reżyserów na równi z jakimiś Uwe Bollami.

Jestem pierwszym, który odpisał na ten durny post, więc jednak ludzie potrafią wyczuć debila-trolla:)

nara i nie trolluj tyle

Lebron_Rezza

Myślę ze pierdolisz jak potłuczony... Naturalnie wiem że to z twojej strony Trollowska Prowokacja Nastolatka... bo w przeciwnym razie byłbyś po prostu debilem, bo to juz nawet nie rzecz gustu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lebron_Rezza

Kapuje, dlatego byłem na tyle wyrozumiały by odpuścić sobie Odpowiedzi na twoje wszystkie ostatnie wypociny o OC... ale jak można nazywać Coppole jednego z najlepszych reżyserów, równego a może i nawet lepszego (moim zdaniem) od Scorsese (nie zrozum źle, Scorsese jest świetny ma masę dobrych tytułów ale żadnego prawdziwego Killera jak Coppola) Zerem.
Dzięki Coppoli mamy obecnie takie świetne filmy jak:
-Trylogia Ojca chrzestnego (którego wiemy... nie lubisz)
-Czas Apokalipsy (genialny)
-Rozmowę
-Draculę (do tej pory najlepszy dracula, wersja z 1931 jest świetna ale ta Coppoli to mistrzostwo)
-Oraz masę mniejszych ale jakże fajnych filmów jak np. Jack.

Sorry ale nawet ja który nie lubię np. Michaela Bay-a który jak wiadomo dla kina przysłużył się tyle co nic (w przeciwieństwie do Coppoli) mam na tyle szacunku że i owszem skrytykuje jego filmy, nawet Jego po części ale nie wystawie mu 1 i nazwę zerem.
Rozumiem 1 dla Ed'a Wood-a (chodź i on ma wyznawców) ale nie dla Coppoli.

Jedyne co można zarzucić Coppoli to ze nie doszedł jak planował... Młodość Stulatka i Tetro powstały właśnie po tym okresie i niestety nie wraca w najwyższej formie (myślę że jego ostatnim filmem był Zaklinacz Deszczu).

Więc teraz albo nie rozumiesz na czym polega bycie reżyserem, albo nie rozumiesz jego filmów, albo widziałeś tylko Oc, Tetro i młodość... i już go oceniasz... albo jesteś debilem. Bo zaręczam nikt kto by obejrzał wymienione wyżej filmy nie oceniałby go na 1 chyba że jest zburaczałym, nie kminiącym tego rzemiosła Dresem. Ja np. oceniam Reżyserów po obejrzeniu paru ich tytułów w czym staram się zaliczyć te flagowe. Jak ty robisz?

szczepan600

Lebron_Rezza jest Trollem-Napinaczem. Wchodzi na wszystkie fora "Ojca" i Coppoli, a nawet na fora wszystkich filmów Brando od wielu tygodni i czeka właśnie na takich ja jak czy Ty żeby mu odpisali i on się z tego cieszy, ze ktoś zniża się do jego niskiego poziomu.

Pozdro.

szczepan600

Na razie widziałem 10 jego filmów, oto one:

1. Czas apokalipsy - 9+/10
2. Ojciec chrzestny II - 9/10
3. Rozmowa - 8/10
4. Drakula - 7/10
5. Rumble Fish - 4/10
5. Ojciec chrzestny - 3/10

A teraz najlepsze:

6. Cotton Club - 1/10
7. Supernova - 1/10
8. Młodość stulatka - 1/10
9. Tetro - 1/10
10.Ojciec chrzestny III - 0/10

A oceniłem go na 1, bo to chyba jedny reżyser, na którego kinie się tak zawiodłem i tyle czasu zmarnowałem... Oczywiście nie mówię tu o pierwszych 4 pozycjach, które obejrzałem jako pierwsze, a potem już tylko dałem innym filmom 4, 3 i aż 4 jedynki!!! A dla OCIII 0, szkoda, że nie ma takiej noty;(

Także tak robię i obejrzałem wszystkie tytuły Kopoli, które mnie interesowały. Dalej czasu zamierzam nie tracić.

Pozdro.

Lebron_Rezza

To idź sobie Bonda obejrzyj gówniarzu i nie trolluj więcej ok?
Bawi cię takie trollowanie? Myślisz, że jesteś zabawny jak napiszesz 1/10? Wzbudzasz jedynie politowanie, a ja ci odpisuje tylko dlatego, że interesują mnie twoje pseudo argumenty z których się mogę pośmiać.

Można nie lubić Marlona Brando, jego filmów, Coppoli, ale ocenienie właśnie M. Brando na 1/10 daje ci jednoznaczne świadectwo:
1 - jesteś skończony debil
2 - jesteś trollem-napinaczem, który lubi trollować

Ostatni raz ci dzieciaku odpisuję, bo już mnie znudziła twoja głupota.

Xsaav

"Ostatni raz ci dzieciaku odpisuję, bo już mnie znudziła twoja głupota."

To dobrze, bo mnie brzuch rozbolał od śmiechu, gdy czytałem twoje wypowiedzi. I powtarzam po raz ostatni - NIE JESTEM TROLLEM. Zrozumiałeś?

Lebron_Rezza

filmów trochę widziałeś, oceny jakie są takie są... niech ci będzie, nie chce mi się dyskutować, chodź nadal dla mnie dziwne że wystawiasz 1 (wręcz niepojęte, cuchnące czystą ignorancją) ale niech ci będzie... Ja ci radze już tylko dać sobie spokój z tematami o OC itp. bo już nie wyrażasz swojego zdania a zaczynasz krucjatę z góry skazaną na porażkę.


aha i takie pytanie poza tym:
"poza tym według mnie dla homosów powinna być kara śmierci dewiacjo " - to napisałeś przy temacie o M.Brando. To na serio? Tak myślisz czy to jakaś ironia/sarkazm której nie wyczuwam?

Lebron_Rezza

Jak to możliwe, że dajesz 1/10 reżyserowi którego 4 filmy uważasz za bardzo dobre, a w tym jeden niemal za arcydzieło? Zastanów się w końcu, bo jedno wyklucza drugie przychlaście.

johngotti

@Szczepan

To była kopia wypowiedzi użytkownika Bezimienny 2, on takie głupoty powypisywał, ale mu zablokowali. A tymi jego tekstami go wkurzam.

@Johngotti

"A oceniłem go na 1, bo to chyba jedny reżyser, na którego kinie się tak zawiodłem i tyle czasu zmarnowałem... Oczywiście nie mówię tu o pierwszych 4 pozycjach, które obejrzałem jako pierwsze, a potem już tylko dałem innym filmom 4, 3 i aż 4 jedynki!!! A dla OCIII 0, szkoda, że nie ma takiej noty;("

To napisałem kilka wypowiedzi wyżej.

Lebron_Rezza

Skoro kilka jego filmów oceniłeś wysoko to sam sobie debilu zaprzeczasz oceniając reżysera tych filmów na 1/10. Co za moron....

Xsaav

"A oceniłem go na 1, bo to chyba jedny reżyser, na którego kinie się tak zawiodłem i tyle czasu zmarnowałem... Oczywiście nie mówię tu o pierwszych 4 pozycjach, które obejrzałem jako pierwsze, a potem już tylko dałem innym filmom 4, 3 i aż 4 jedynki!!! A dla OCIII 0, szkoda, że nie ma takiej noty;("

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, prawda, Panie Xsaav?

Lebron_Rezza

Bronisz się wypocinami, które sam napisałeś? Dobre sobie i warte takiego trolla jak ty.
Skoro podobała ci się część jego filmów to sam sobie zaprzeczasz oceniając go na 1/10, bo 1/10 to jest najgorsze z najgorszych, czyli ktoś kto robi najgorsze filmy w dziejach kina.

Boże co za bezmózg.

Xsaav

Nie mam zamiaru powtarzać tego w nieskończoność. A jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to won do szkoły, ty bezmózgi trollu i nastolatku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lebron_Rezza

co ten frajer tu wygaduje. jestes glupszy niz glupi pajacu sie na filmach nie znasz. Copola jest zere.... no wyje z tego frajera:)

sirCharles00

Całe szczęście umysłowa elita FW stoi tuż za rogiem aby obronić swojego wodza...

sirCharles00

"co ten frajer tu wygaduje. jestes glupszy niz glupi pajacu sie na filmach nie znasz. Copola jest zere.... no wyje z tego frajera:)"

To fakt, ja biedny żuczek nie znam się na filmach, natomiast ty wyrocznio, oczywiście, każdy kto oceni Kopole czy Oc na 10, zna się na filmach. No wyje z tego frajera (sirCharles00)

Lebron_Rezza

śmieszny z ciebie ludzik! :D ty chyba jesteś poj*banym zj*bem

timeron7

Nie sraj żalem, synku.

Lebron_Rezza

paul van dyk, sam spier dalaj, fra jerze i tu nie spamuj, nie wiesz o co chodzi, to się nie wcinaj.

Lebron_Rezza

Co sie ciskacie do Lebrona...napewno ma troche racji, może nie w tym żeby oceniac go na 1 ale napewno nie jest wybitnym reżyserem po ch**j go wyzywacie od trolli wyraził swoje zdanie i dobrze...;*

użytkownik usunięty
majer1221

Trajkoczesz bez sensu. I zdecydowanie nie zrobiłaś 4 filmów, które byłyby w top 100 ;]

użytkownik usunięty

O ja pie, twój irracjonalizm to jest jakieś combo. Przede wszystkim "NIE PODOBA CI SIĘ ŚMIECIU???????// ZRUB TO LEPIEJ" - domena przekornych gimnazjalistek i wtórny debilizm, oczywiście, że nie zrobi, nie jest reżyserem. No i najgorszy ranking wszech czasów oparty na głosach hałastry jako argument, mistrzostwo.

użytkownik usunięty
majer1221

CHyba naprawdę nie wiesz co tu się dzieje. Ale co się dziwić skoro po twoim stylu pisania widac, że jesteś jakąś zakręconą smarkulą słuchającą Rihanny, która broni jakiegoś przygłupa nie umiejącego miarodajnie oceniać filmów. Najbardziej rozwaliła mnie ta emotikonka na końcu wypowiedzi. Dajesz swojemu bohaterowi buziaczka? Z takimi rzeczami idź do szkoły całować się z przyjaciółkami albo przynajmniej odróżniaj filmweb od gadu gadu, bo tam to możesz sobie rozdawać buziaczki.

Ale ja jestem facetem pajace hahahhaha a ojciec chrzestny III napewno nie zasługuje na ocene ktora widnieje w rankingu

Po za tym dla jaj to piszę żeby sie z was posmiac jak sie tu wpieniacie o takie rzeczy

Jakbym był zakreconą smarkulą słuchającą rihanny to nie miałbym pojecia o kim tu w ogole jest mowa, czyz nie

Rodriguez, jak masz używać takich wypowiedzi, wróć do oglądania Star Treka... Uwierz, widziałem w życiu więcej filmów od ciebie, a do tego zdecydowanie lepszych. Wiesz, kto tu nie umie oceniać? Ty.
"nie umiejącego miarodajnie oceniać filmów"
Epickie, na pewno trafisz do najlepszych filmwebowskich cytatów. Powiedział koleś, co ocenia na 10/10 kilkanaście filmów.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Widzę tu inteligentny trolling, gratuluję.

Jestem ciekawy skąd wiesz ile ja filmów oceniłem i skąd święte przekonanie, że nie oceniam ich miarodajnie? Nie wiesz tego, więc mam prawo uznać twoją wypowiedź za niepoważną i spróbować cię oświecić.

"wróć do oglądania Star Treka" - tu już udowadniasz swój snobizm, bo wiesz, może ja lubię Star Treka a pierwszy film uważam za genialny? Tym bardziej śmieszny mnie twoja głupota bo Imperium Kontratakuje oceniłeś na 10/10. Tu ja mogę ci powiedzieć: wróć do oglądania Gwiezdnych Wojen ;]

Ostatnia sprawa: Miarodajność na pewno nie polega na tym, że 10/10 daje się tylko 10 filmom, bo jest ich stanowczo więcej, ale tak naprawdę to sprawa indywidualna, więc nie trój dupy. Trzeba na film spojrzeć też obiektywnie i zastanowić się nad tym jakie wartości z sobą niesie, tak samo z ludźmi kina, za ocenienie Coppoli 3/10 środowisko filmwebowe powinno ciebie wyśmiać. 3/10 dla OC i kto tu jest miarodajny?

"widziałem w życiu więcej filmów od ciebie, a do tego zdecydowanie lepszych." - gówno prawda, widziałeś mało. Nawet nie widziałeś Lucifer Rising (to film Kennetha Angera - wspomnę o nim za chwilę), Wija, Les Maitres du temps ani Performance. I gdyby nie Kenneth Anger to by nei było tego twojego ulubionego Goodfellas, więc mi się tu tak nie wywyższaj bo jeszcze raz dostaniesz ode mnie batem ;]

I to by było tyle w tym temacie, więcej radzę ci nie pisać ;]

"tu już udowadniasz swój snobizm" --> "Snobizm - postawa objawiającą się chęcią zaimponowania innym osobom oraz wykazania swojej wiedzy na dany temat." wikipedia.
Naprawdę udowadniam to swoją wypowiedzią? Chyba nie.

"bo wiesz, może ja lubię Star Treka a pierwszy film uważam za genialny? Tym bardziej śmieszny mnie twoja głupota bo Imperium Kontratakuje oceniłeś na 10/10."

Możesz sobie lubić, ale Star Trek to straszny kicz, natomiast Star Wars to jeden z najlepszych filmów SF w historii. Poza tym Imperium był moim ulubionym filmem w dzieciństwie, dlatego dodałem jeszcze jedną gwiazdkę do oceny. Więc skąd wziąłeś określenie "twoja głupota"?

"Ostatnia sprawa: Miarodajność na pewno nie polega na tym, że 10/10 daje się tylko 10 filmom, bo jest ich stanowczo więcej, ale tak naprawdę to sprawa indywidualna"

Oceniam według własnego upodobania i własnego gustu. Obejrzałem dotychczas tylko 10 filmów, które w mojej opinii zasługują na miano "ARCYDZIEŁO!".

"Trzeba na film spojrzeć też obiektywnie i zastanowić się nad tym jakie wartości z sobą niesie,"

Czy piszesz tu o tym nieszczęsnym Ojcu chrzestnym?

"za ocenienie Coppoli 3/10 środowisko filmwebowe powinno ciebie wyśmiać"

Po pierwsze, za ocenienie. Po drugie, mam gdzieś tych filmwebowych snobów, którzy udają, że Oc im się podoba. Większość z nich widziała 4 filmy Coppoli - Trylogię Oc i Czas apokalipsy, i na podstawie tych filmów oceniają. Ja obejrzałem 11, z czego 5 oceniłem na jeden, a tylko 2 filmy na 9 (jest to Czas i OcII).

"3/10 dla OC i kto tu jest miarodajny?"

Och, czyli mam dać 10/10, bo Oc nazywa się Oc. Rozumiem, zaraz się do tego biorę.

"Nawet nie widziałeś Lucifer Rising (to film Kennetha Angera - wspomnę o nim za chwilę), Wija, Les Maitres du temps ani Performance."

Wymieniłeś jakieś trzeciorzędne filmiki, z których jeden trwa pół godziny, jeden jest animacją SF i jeden musicalem (nie trawię tego gatunku). A ty chociaż widziałeś Sátántangó, Stalker, Le Ballon rouge czy
Werckmeister harmóniák? Nie? No tak, co ma do powiedzenia fan trzeciorzędnych filmików SF.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Gdzie ja tu mówiłem o musical? Poza tym dalej pokazujesz swoją ignorancję nazywając filmy, których nie obejrzałeś trzeciorzędnymi filmami i nawet nie wiedząc czym są. Dobry kinoman tak nie robi ;]

Nie będę produkował się na takiego prostaka do którego nic nie przemawia. Mogę jedynie wyśmiać ci się prosto w twarz. Wymieniłeś Scorsese jako jednego ze swoich ulubieńców a gardzisz jego własnym idolem, Kennethem Angerem. To jest dopiero żałosne.

Żegnam, nie jesteś na moim poziomie dzieciaku. Idź oglądać Gwiezdne Wojny. Koniec dyskusji ^^

użytkownik usunięty

Dziwne, że nie uydało mi się dogadać z kimś, kto bardzo ceni Hitchcocka i Kubricka, ale pewnie ten dzieciak tylko szpanuje tymi nazwiskami a tak naprawdę żadnego z ich filmów nie widział. Żegnam trollu i nie wracaj, już dostatecznie mnie strollowałeś.

Nazywając dzieckiem innych, pokazujesz swój poziom. Wyzywasz mnie, bo napisałem źle o twoich ulubionych filmach. Masz rację, nie jestem na twoim poziomie. By na nim być, musiałbym się cofnąć o jakieś 20 lat.
Nie odpowiedziałeś na ani jedno z moich pytań, a tylko zamieściłeś wyzwiska bez jakichkolwiek argumentów. Nie dziwię się, z osobą o twym niskim poziomie nie da się dyskutować. Najlepiej skasuj konto na tym portalu i więcej się tu nie pokazuj, wtedy średnia inteligencji znacznie na filmwebie wzrośnie.

A czy ja muszę mieć za idola jakiegoś Angera, który jest idolem jednego z moich ulubionych reżyserów? Zastanów się.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

A właściwie to po uj tak ograniczać 10? Za dużo jest doskonałych filmów, w przypadku których obniżanie trąci malkontenctwem, nawet jak wyciągasz średnie ze wszystkich składowych.

użytkownik usunięty
Lebron_Rezza

Rzeczywiście kiepski reżyser, który wcześnie spoczął na laurach.

Oto moja 3

1. Hitchcock
2. Tarantino
3. Joel & Ethan Coen

OTO MOJA 3:

1. UWE BOLL
2. Łukasz Karwowski
3. Ingmar Bergman

Kopola nie doruwnóje w niczym zadnemu z tych reżyserów. Jest tylko marnym pionkiem który niemoże ruwnać się z takimi geniuszami jak uwe BOLL i ukasz karwoski.

Jedyny jego film ktury można obejrzeć to SMAKOSZ.

Ociec chszestny jest strasznie przereklamowany i komercyjny, tak naprawde wynudziłam sie na tym seansie jak bardzo sie wynudziłam. 2/10 za ala paczino
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones