Francis Ford Coppola

8,7
7 749 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Ford Coppola
tomasz_user

Słyszałem żeby ktoś film, piosenkę, obraz, nawet jakieś danie nazwał arcydziełem,
ale żeby człowieka??

tomasz_user

To jego filmy są arcydziełami, a on jest wielkim mistrzem. To chyba najlepszy reżyser wszech czasów.

Ann11000

Nie jest najlepszy, ustępuje miejsca m.in. Kubrickowi, Tarkowskiemu, Kieślowskiemu, Leone...

B_janek

nie Leone ,
Kieślowski to inne kino
Czas apokalipsy to jeden z najlepszych filmów w dziejach kina i to bezdyskusyjnie

lotr12345

No tak, zgadzam się, co do Czasu.
Niemniej jednak Coppola nie jest najlepszy.

użytkownik usunięty
B_janek

Najlepszy.

Nie

użytkownik usunięty
B_janek

Oj tam, nie kłóćmy się.

użytkownik usunięty
Ann11000

Hitchcock, Kubrick, Kurosawa, Wilder, Spielberg, Ford, Scorsese - ci reżyserzy swoim dorobkiem reżyserskim biją Kopole na głowę. Kpola poza dwoma Ojcami i Czasem nic wielkiego nie nakręcił a takie filmy jak Drakula i Ojciec chrzestny III to porażki na całej linii.

To kwestia gustu. Czy wymieni przez Ciebie reżyserzy "biją go swoim dorobkiem" tutaj poważnie zastanowiłabym się. Filmy Copolli na zawsze zapisały się w historii kina i ją zmieniły, a czy wszyscy wymieni przez Ciebie naprawdę nakręcili arcydzieła to mam wątpliwości, poważne wątpliwości. Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia wymienionym przez Ciebie filmom Copolli.Mi się podobały. A poza tym, nawet jeśli może nie są najlepsze, to spójrz na działalność artystyczną wymienionych przez Ciebie reżyserów - oni też nie tworzą samych wybitnych dzieł, zdarzają im się też "porażki na całej linii". Tak na marginesie Copolla pisze się prze "c" i podwójne "l".

małpowanie dalej w modzie ?

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones