Francis Ford Coppola

8,7
7 776 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Francis Ford Coppola

jaki film był taki dobry, że Czas Apokalipsy nie dostał oskara za najlepszy film? przecież to jest arcydzieło...

dzek

Wg. Akademii lepsza była "Sprawa Kramerów". DLa mnie ogromna pomyłka i skandal.

Santino

Zgadzam sie ze czas apokalipsy to arcydzielo!!! Ale sprawa kramerow jest filmem bardzo dobrym, czemu to film nie moze opowiadac o prostych rzeczach ? Sprawa keramerow to popis gry aktorskiej hoffmana i streep (oboje zgarneli oskary) a film mial ciekawa teamtyke i tym zwrocil uwage akademii . Na czasie jest i byla sprawa praw rodzicielskich (Czemu ti ojciec ma mniejsze prawa?) Ale slusznie filmem wybitniejszym jest napewno czas apokalipsy!!! W tamtych czasach powstawalo duzo dobrych filmow o wietnamie: lowca jeleni, powrot do domu i moz e to spowodowalo przesycenie temtyki? Nie wiem!

ajka127

"Sprawa Kramerów" jest głęboko humanistycznym i prawdziwym dziełem, koncertowo zagranym, przejmującym. Ale miał wadę - był jednym z wielu.
"Czas Apokalipsy" jest jedyny w swoim rodzaju. Nie jest tylko o wojnie, ale o CZŁOWIEKU, jest wielopoziomowy i dlatego tak wyjątkowy.
"Łowca jeleni", "Pluton", "Szeregowiec Ryan" to są prawdziwe arcydzieła, ale film Coppoli jest z nich najlepszy, bo można go odczytywac na wiele sposobów. Dlatego powinien dostać OSCARA. Ale Akademia rządzi się innymi prawami...

dzek

Co za roznica, oskary to przereklamowany badziew dla tlustych Amerykancow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones