PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608104}
5,7 1 477
ocen
5,7 10 1 1477
Homefront
powrót do forum gry Homefront

Świetna gra

ocenił(a) grę na 9

To może i ja się podzielę opinią po kilku godzinach gry.

Po ciężkiej i długiej instalacji wreszcie gra się uruchomiła. Na początek poszedł tryb
multi, szkoda czasu na SP. Randomowy serwer, lekka modyfikacja ustawień sterowania
i jazda.

To co mi się spodobało od pierwszego wejścia na serwer to HUD. Jest tyle ile trzeba,
czytelne jasne.

Idąc dalej, kolejną fajną rzeczą jest samo strzelanie. Kurcze, muszę przyznać ale od
dawna nie grałem w grę, która by mi sprawiała tyle frajdy przy strzelaniu co HF. Z
filmików z rozgrywki wnioskowałem, że nie ma recoila. BŁĄD!. Recoil jest taki jak trzeba,
na odległość nie ma co sypać fullauto bo nic nie wejdzie. Z bliska to już tylko spray &
pray. Troszkę ciężko jest przyzwyczaić się do granatów, gdyż trzeba trochę pocelować
żeby poleciał dalej. W BC2 tego nie było, natomiast w MoHu nejdy były strasznie leniwe.
W HF jest pośrodku.
Następnie, przeraziłem się ile trzeba wpakować w typa żeby go ubić. Na początku dwa
razy padłem, po czym wparowałem do domku i jednym magazynkiem zaciukałem 4-5.
Nie wiem czy to wada czy zaleta. Mi tam się podoba.

Na koniec kwestia optymalizacji. Nie jest źle. Nie zmieniałem opcji graficznych bo
wejściu do gry, bo wiem że moja maszyna z NASA radzi sobie ze wszystkim. I tak jest w
tym przypadku. Gra może nie chodzi cudownie i jedwabiście, ale narzekać nie ma na co.
No, może bo sporadycznymi spadkami FPS o kilka oczek, jednak to aż tak bardzo nie
przeszkadza. Jak ustawiłem jakość szczegółów na NISKIE gra zaczęła wyraźnie lepiej
chodzić

Podsumowując, jestem mile zaskoczony. Po kolejnych gameplayach i innych filmikach z
gry powoli traciłem nadzieję, że z HF może coś będzie. Jednak zagranie uświadomiło mi
jak bardzo się myliłem i napewno zabaluje przy grze dłużej niż dzień. Szkoda tylko, że
zabuliłem 130zł ale ani w Empiku ani w Komputroniku nie było a nie darowałbym sobie,
gdybym dziś wszedł do chaty bez gry(swoją drogą, modliłem się żeby mnie zwolnili choć
z jednej lekcji ze szkoły, a zwolnili mnie z czterech xD).

Jeżeli ktoś chce pograć w dobrego FPS z szansami na przyszłość, warto się nad
Homefrontem zastanowić

Ja zwracam uwagę(zwłaszcza przy FPSach) czy gra ma szansę na porządną scenę
esportową. Jeżeli producent nie oleje graczy i wysłucha co mają do powiedzenia to
będzie dobrze, w końcu lepiej pograć z teamem jakieś cupy czy laddery niż ciupać na FFA
:)
Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 6
nvk4

No właśnie, a moze coś więcej na temat multi, bo zamierzam kupić tą grę głównie dla multi, a nie wiem czy warto, gdzieś czytałem, że multi jest podobny do CoD tylko że słabszy. Ale z drugiej strony w CoD nie było pojazdów ( z wyjątkiem sporadycznego wezwania śmigłowca, czy coś w tym stylu)

ocenił(a) grę na 9
killstar

Powiem tak, dawno się tak dobrze nie bawiłem przy multi. Grałem wcześnie pare miechów w CoD:BO i ponad pół roku w BC2 i powiem, że jest dobrze. Wszyscy mówią że to mix Black Ops'a i Bad Company 2. Zgadzam się z tym, jednak dla mnie ta gra ma to coś, dzięki czemu chce mi się grać. Jak najbardziej warto wydać ponad 100zł(lub 70zł za klucz na aukcjach) żeby sprawdzić Homefront.

ocenił(a) grę na 6
nvk4

Przekonałeś mnie :)

ocenił(a) grę na 6
killstar

W warszawie jest do nabycia za 90 zloty wersja pudelkowa PC

Gra sie sympatycznie... Wiecej w tym BF2 anizeli BC2 ... strzelanie i mordowanie jest bardzo podobne do CS ... system kupowania broni gadzetow tez jak z CS ...

Poteznym atutem sa Mapy ... nie gralem jeszcze na wszystkich ale moje wprawne oko szybko wychwycilo ze mapy sa przemyslane ... :)

Istotny element jest znacznie wolniejszy od MW 2 i Black Ops (ktory szybkoscia nie rozni sie wcale od quake 1) ale znacznie szybszy od Bad Company 2 ...

Multi ... przede wszsytkim dedykowane serwery zadnych matchmaking ani innych pazdzierzowatych systemow laczenia graczy ...
Jest Team Death Match .. jest CTF jest FFA ...

Engine jest stary jak diabli grafa nie powala ... ale tytul ma w sobie cos ... zobaczymy na jak dlugo to cos starczy ...

Wazna rzecz ! Giere obsluguje steam ... i po instalce z plyty trzeba doaciagnac z Neta dodatkowe 4 giga zeby moc zagrrac ... w tym celu w Steamie trzeba zmienic region "Downloads+cloud" z polski na UK- London i wtedy spokojnie doinstaluje brakujace 4 giga ...

U mnie nie chcialo sie sciagnac to 4 giga dopty mialem region "Downloads+Cloud" ustawiony na Polske

ocenił(a) grę na 6
InsanE_RabbiT

hmm w którym miejscu ten region się zmienia?

ocenił(a) grę na 8
InsanE_RabbiT

Ja po skończeniu SP i po kilkunastu sesjach w multi napiszę reckę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones