PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96369}

Październik

Oktyabr
6,9 1 015
ocen
6,9 10 1 1015
7,3 9
ocen krytyków
Październik
powrót do forum filmu Październik

Taki wielki...

ocenił(a) film na 8

Taki wielki film, a nie ma licznej widowi, recenzji, kilku opisów; także ocena nie za duża... Czyżby ze względów ideologicznych? A jak tam z " Triumfem woli" i "Narodzinami narodu"? - sprawdźmy, czy podobnie.
Od czasu, kiedy dowiedziałem się, że Saint-Exupery, pełen humanizmu pisarz, bezwstydnie wykorzystywał i oszukiwał swoją matkę, nie mam złudzeń co do spójności sztuki i etyki.

hyrkan

Ty chcesz nic tylko coś po sobie pozostawić. Tylko trzeba uważać aby w to nie wdepnąć...

Shadow_dawnego_gggggg

Znów nie po polsku. ;)

Nie będziesz w stanie udawać Polaka, jeśli będziesz tak używał translatora.

hyrkan

Nie zadzieraj tyłka
Nie rób takiej miny
Nie udawaj Polaka, jak jesteś Eeees..
Puknij się lepiej puknij
Już za parę minut
Będziesz ,,przyjacielem"
to posmaruj d...ę klejem
Będziesz ,,przyjacielem" Margot, Grodzkiej, bidronia, putlera, łajdaszenki.............................

Shadow_dawnego_gggggg

Ale połączenie!

Naprawdę, żeby zestawić osoby prześladowane przez ludzi tobie i Putinowi podobnych z ich katami, trzeba być tobą.

hyrkan

Nie mam nic wspólnego z putlerem. Nie atakuję polskich granic. Pomyliłeś mnie z hyrkankiem, intruzami i białoruską bezpieką.
P.S. Dalej utrzymujesz, że na Podlasiu są jakieś masowe groby? Radziłbym ci ich poszukać po białoruskiej stronie granicy.

Shadow_dawnego_gggggg

Nie masz nic wspólnego z Putinem, poza może identycznymi poglądami, intruzie.

hyrkan

Oj hyrkanku, a twierdziłeś że pracuję dla putlera. Ale przecież ja ani dla niego nie pracuję, ani nie mam jego poglądów. Nie czczę stalinowskich zbrodniarzy, jak ty czcisz tych z WRON-u. Nie atakuję polskiej granicy przy pomocy nierobów- pont.oni ar zy
intruzów to masz na Podlasiu. To p o n i t o n..iar0ze, pseudolekże i i n z y ni er y. Już się nimi zajmuje SG.

Shadow_dawnego_gggggg

Masz dokładnie te poglądy, jakie musi mieć putinowski troll.

hyrkan

jesteś putinowski trol. Nasyłasz intruzów na polskie granice.

Shadow_dawnego_gggggg

Twoja fantazja jest całkiem bogata. Tylko ty musisz zmyślać jakieś moje przestępstwa, a twoi idole popełniają prawdziwe przestępstwa. Co za niespodzianka.

hyrkan

hyrkanie, rafalala cię szantażuje?

Shadow_dawnego_gggggg

masz zlasowany mózg przez portale plotkarskie, trochę żal

hyrkan

żal mi ciebie hyrkanku. Chciałbyś agresji z białorusi, a tam lecą tylko kamienie, nie kule. Masz fajny mózg, twierdzisz, że widziałeś masowe groby na Podlasiu. To ty pewnie kogoś tam zamordowałeś.

hyrkan

hyrkanek, jesteś katem? Nigdy nie sądziłem, że te masowe groby na Podlasiu to twoja robota. Sam jeden to zrobiłeś? hyrkan, putler, lajdaszenka, margot, bidroń, grodzkie. Zwyrole.

Shadow_dawnego_gggggg

SG, nie moja

hyrkan

A więc jednak twierdzisz, że na Podlasiu są jakieś masowego groby. Leczysz się psychiatrycznie?
Boję się ciebie. Jeszcze kogoś zamordujesz, żeby oczernić Funkcjonariuszy Polskiej Straży Granicznej.
Ile osób już masz na sumieniu? Co robiłeś na tym Podlasiu?

Shadow_dawnego_gggggg

Naprawdę masz fantazję godną osoby wspierającej morderców.

Bo widzisz, ja nie zamordowałem nikogo i fantazjujesz. A twoi idole zamordowali ludzi naprawdę.

hyrkan

hyrkanie, na Podlasiu wybudowali zaporę przeciwko intruzom. Nareszcie dobre wiadomości. Jedź na Podlasie z łopatą. Kop i kop. Może coś odkopiesz.

Shadow_dawnego_gggggg

Tylko degeneraci robią sobie kpiny ze śmierci ludzi

hyrkan

Odczep się od prawicy, Korwinów, Szadołów i atakuj z równą zajadłością jak dotychczas ich atakowałeś tych ludzi:
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-zele nski-liczyl-na-nowa-zelazna-kopule-jestem-w-szoku-po-odm,nId,6307553

Shadow_dawnego_gggggg

Korwin nie może się zdecydować, czy bardziej wspierać Putina czy pedofilię. Ostatnio ma ciąg na pedofilię.

Ty też się nie możesz zdecydować?

hyrkan

Oskarżasz mnie o pedofilię?

Shadow_dawnego_gggggg

Jaki idol, taki fan.

hyrkan

hyrkanie, szwecja się pali: h t t p s : / / w y d a r z e n i a . i n t e r i a . p l / z agranica/news-myslalem-ze-to-wojna-niepokojace-wydarzenia-w-szwecji,nId,6311389

Shadow_dawnego_gggggg

Jak dajesz tabloidy z hasłem "Kraj X się pali" to udowadniasz problemy mentalne. No i nie czytam.

hyrkan

No i nie czytaj. Kop i kop. Czytanie dostaw normalnym. Nadajesz się tylko do łopaty.
Ludziska będą się śmiały, że przyszedł ten co to widział masowe groby na Podlasiu. Kopie już od 10 lat aby je udowodnić.

Shadow_dawnego_gggggg

Tak sobie tłumacz, dlaczego twoje źródła to tanie sensacyjki tabloidowe. :D

hyrkan

podaj te nie tanie senscyjki tabloidowe? ,,Głos hyrkana", a może ,,hyrkanek times". Albo ,,gazetka wyborkanowa"?

hyrkan

hyrkanku, coś niedobrego dzieje się w Wielkiej Brytanii:
h t t p s : / / w y d a r z e n i a . i n t e r i a . p l / z a g r a n i c a / n e w s - s z u k a l i - s c h r o n i e n i a - n a - w y s p a c h - m a j a - z a r z u t y - w - z w i a z k u - z e - z g w , n I d , 6 5 9 4 8 1 1

Shadow_dawnego_gggggggg

a co, w WB ktoś przeszmuglował granatnik i odpalił na komendzie?

hyrkan

Co odpaliłeś na komendzie? Tylko wara od Tomka Komendy! Przez takich jak ty niewinni ludzie siedzą w więzieniu.

Shadow_dawnego_gggggggg

I znów mnie oskarżasz o to, co zrobił pisi sługa :D

hyrkan

Co o tym uwarzasz:
Israel Singer w 1996 roku na kongresie Światowego Kongresu Żydów w Buenos Aires zakomunikował:
"Ponad trzy miliony żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich żydów. Nigdy na to nie pozwolimy (…) Będą słyszeli o tym od nas tak długo, jak Polska będzie istnieć. Jeżeli Polska nie spełni roszczeń żydów, będzie 'publicznie atakowana i upokarzana' na forum międzynarodowym".
Choć raz odpowiedz na moje pytanie.

Shadow_dawnego_gggggggg

Nie widać, żeby była atakowana.

hyrkan

JESTEŚ ALBO CHORYM CZŁOWIEKIEM, ALBO ŁGARZEM DO POTĘGI ENTEJ, BO NIE SŁYSZAŁEŚ O USTAWIE 447.

hyrkan

JESTEŚ Z TYCH CHORYCH LUDZI, NA KTÓRYCH GDY KTOŚ PLUJE, TO MÓWIĄ ŻE PADA.

Shadow_dawnego_gggggggg

Retoryka putinowska: "Rosja jest atakowana! Wszyscy nas atakują!"

Retoryka pisia i twoja: "Polska jest atakowana! Wszyscy nas atakują!"

Nie ma to jak grube różnice.

hyrkan

hyrkanie, ty jesteś jak pis i putler razem wzięci. Twoja retoryka mnie powala.
Słyszałeś: ameryka też się sypie. 6 letni uczeń dwukrotnie postrzelił nauczycielkę:
h t t p s : / / l o c a l t o d a y . n e w s / v a / v i r g i n i a - b o y - w h o - s h o t - t e a c h e r - a b i g a i l - z w e r n e r - t o l d - a n o t h e r - h e - w a s - g o i n g - t o - s e t - h e r - o n - f i r e - a d - 8 2 7 3 6 . h t m l

Shadow_dawnego_gggggggg

prawica, zdaje się, chciałaby dostępu do broni dla dzieci

Ty mi teraz będziesz wysyłał kolejne linki wskazujące, że prawica to raczej choroba?

Dzięki, już wiem.

hyrkan

Więc twierdzisz, że za atakiem na tę nauczycielkę stoi prawica? Hmmm.... Ciekawe. Podasz jakieś dowody. A i jeszcze jedno pytanie: mam rozumieć, że polska prawica.

Shadow_dawnego_gggggggg

Znów ci translator nie przetłumaczył? :) Nie będę cię niańczył, shadow.

Wpisz w translator jeszcze raz, aż zrozumiesz mój prosty tekst swoim jeszcze prostszym substytutem mózgu.

hyrkan

Przez ciebie? Wszak codziennie atakujesz Polaków. A jak tam z rzucaniem kamieniami w polskich pograniczników? Co do mnie, to wiesz jak jest: jestem murem za polskim mundurem. Co mi za to zrobisz.

Shadow_dawnego_gggggggg

Putin: używa przestępców do walki zamiast ich trzymać w więzieniach.

Ja: chcę by przestępcy trafili do więzień.

PiS: używa przestępców do wywożenia ludzi do lasu.

ty: chwalisz PiS i przestępców, że wywożą ludzi do lasu.

Ale oczywiście podobieństwo nie jest między wami a Putinem. :)

hyrkan

Chcesz przestępców w więzieniach...??? A wiesz, że pomawianie funkcjonariuszów polskiej Straży Granicznej to przestępstwo? Czy wiesz, że rzucanie kłodami i kamieniami w funkcjonariuszów to przestępstwo. Czy wiesz, że nielegalne przekraczanie granicy to przestępstwo. Tak więc gdzie powinieneś iść ty i twoi idole?
Tak, masz rację, że putler i lajdaszenka używają przestępców do walki. Tak przeciwko Ukraińcom, jak i polskiej Straży Granicznej.

Shadow_dawnego_gggggggg

Pomawianie to przestępstwo. I właśnie dlatego nikt jeszcze nie siedzi za mówienie, że SG wywozi ludzi do lasu. Bo to nie jest pomawianie.

Władza się zmieni i trzeba będzie jak po PRL funkcjonariuszom odbierać emerytury i niektórym stawiać zarzuty karne. Tyle.

jak45

Odpowiedz na pytanie: kim niby jest Margot czy Rafalala? Tralalala i wyliczam: czy jest Trans* Female, Trans Male, Trans* Male, Trans Man, Trans* Man, Trans Person, Trans* Person, Trans Woman, Trans* Woman, Transfeminine, Transgender, Transgender Female, Transgender Male, Transgender Man, Transgender Person, Transgender Woman, Transmasculine, Transsexual, Transsexual Female, Transsexual Male, Transsexual Man, Transsexual Person, Transsexual Woman, Two-Spir ??????????????????????????????????? ????
Co obstawiasz?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie sądzisz, że to jest jej prywatna sprawa i g.... ci do tego? Ciebie też nikt nie pyta jak walisz pytę - lewą czy prawą ręką, czy też może ktoś ci robi minetę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jak45

https://paczaizm.pl/w-obronie-alkoholu-powiem-ze-duzo-tez-odwalalem-na-trzezwo-c harlie-sheen/

jak45

jaku, co się stało, że milczysz? Covid cię zmiótł? Pamiętaj: Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, a Tybet dla jaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones